Příklepy

Všechny příklepy

9.8.2020

Naděje Rangers pomůže CSKA Moskva

Ruský obránce Jegor Rykov, jenž je nadějí New York Rangers, byl vedením zámořského klubu zapůjčen CSKA Moskva. Účastník MS dvacetiletých 2016 a 2017 hrál v minulé sezoně za farmu Jezdců v Hartfordu, předtím nastupoval za SKA Petrohrad a Soči. 

Flyers uvolnili Sandina do Švédska

Představitelé Philadelphie zapůjčili Linuse Sandina do švédského klubu HV71 Jönköping, kde působil i v minulé sezoně. Čtyřiadvacetiletý rodák z Uppsaly podepsal na jaře smlouvu s Flyers, do startu nového ročníku NHL bude nastupovat za svůj bývalý klub.

5.8.2020

Muzzin už do série proti Columbusu nezasáhne

Obránce Toronto Maple Leafs Jake Muzzin se po děsivém zranění v sérii proti Columbus Blue Jackets už neobjeví. Jednatřicetiletý zadák v noci podstoupil vyšetření v nemocnici a po dobu rekonvalescence zůstane na hotelu v karanténě. 

Obránce Seider začne sezonu v Mannheimu

Německý obránce Moritz Seider začne novou sezonu v Mannheimu, kde působil před odchodem do zámoří. Talent Detroitu získal od vedení Red Wings souhlas a zapojil se do tréninků účastníka DEL. Jak informují klubové stránky, Seider má v Mannheimu smlouvu, kterou lze podle dění za Atlantikem kdykoli ukončit.

4.8.2020

Útočník Leipsic bude hrát v KHL

Kanadský útočník Brendan Leipsic naplnil předpoklady, vedení CSKA Moskva potvrdilo vzájemnou dohodu na roční smlouvě. Leipsic v minulé sezoně nastupoval za Washington, klub se s ním rozloučil poté, co vyšla najevo jeho komunikace s kamarády, v níž kritizoval spoluhráče či partnerky soupeřů.

3.8.2020

Žádný hokejista s pozitivním testem na COVID-19

Vedení soutěže v pondělí oznámilo, že pozitivní test na COVID-19 neměl během prvního týdne tzv. Fáze 4 žádný hokejista. Provedeno bylo 7 013 testů. 

1.8.2020

Naděje Islanders bude chytat ve Finsku

Švédský brankář Linus Söderström, který patří k nadějím New York Islanders, stráví příští sezonu ve Finsku. Účastník MS dvacetiletých 2015 a 2016 bude chytat za Ässät Pori. Poslední dvě sezony strávil Söderström v organizaci Ostrovanů, nastupoval za farmy v AHL a ECHL.

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.